لگد زدن بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان

لگد زدن: بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان لیلا بلوکات تلویزیون بازیگری اسپانسر تلویزیون بازیگران بازیگر ایرانی سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نجومی یا غیر نجومی؟ , درآمد بازیگران، خواننده ها و… از تبلیغات چقدر هست

روزنامه خراسان در گزارشی در شماره امروز خود نوشت که به عنوان یک برند با صورت ها تماس گرفتیم تا تعرفه تبلیغات ارزش را دربیاوریم و این گزارش ماحصل گپ و گفت ما با

نجومی یا غیر نجومی؟ , درآمد بازیگران، خواننده ها و... از تبلیغات چقدر هست

درآمد بازیگران، خواننده ها و… از تبلیغات چقدر هست؛ نجومی یا غیر نجومی؟

عبارات مهم : میلیون

روزنامه خراسان در گزارشی در شماره امروز خود نوشت که به عنوان یک برند با صورت ها تماس گرفتیم تا تعرفه تبلیغات ارزش را دربیاوریم و این گزارش ماحصل گپ و گفت ما با اشخاص مشهور امروزی است.

حامد همایون ۴۰ میلیون، رضا شفیعی جم ۲۰ میلیون تومان !
شاید شما هم مثل ما کنجکاوید بدانید آدم معروف هایی که این روزها جهت گرفتن یک سلفی با آن ها سر و دست می شکنیم جهت حضور در مراسم خوش حالی تبلیغاتی و افتتاحیه یک جایی مثل رستوران چقدر پول دریافت می کنند؟ خب حالا دیگر می دانیم. خبرنگار «زندگی سلام» جهت اطلاع از چند و چون میزان دستمزد آقا یا زن صورت به عنوان متقاضی با تعدادی از آن ها یا مدیر برنامه های ارزش تماس گرفته و هزینه یک ساعت حضور در مراسم خوش حالی افتتاحیه یک رستوران فرضی را که تا چند روز دیگر در مشهد افتتاح خواهد شد، پرسیده هست. (مبالغ به تومان است)

حامد همایون، 40 میلیون جهت نیم ساعت اجرا
تقریبا دو سالی می شود که نام «حامد همایون» بر سر زبان ها افتاده‎است. یکی از همکاران او (همکاران او در موسسه هنری ترانه شرقی) در گفت وگو با خبرنگار ما دستمزد این خواننده را جهت نیم ساعت اجرا، مبلغی در حدود 40 میلیون تومان اعلام می کند. البته این رقم علاوه بر دستمزد آقای خواننده، هزینه نور و صدای مراسم را هم مشمول بر می شود. به گفته او «حامد همایون» در مراسم افتتاحیه خشک و خالی شرکت نمی کند و فقط در مراسمی حاضر می شود که امکانات آن جا جهت حداقل نیم ساعت اجرای آقای خواننده فراهم باشد.

بهنوش بختیاری، 10 تا 12 میلیون
«بهنوش بختیاری» سال هاست که در سینما و تلویزیون فعالیت هنری انجام می دهد و اکنون کمترین هنردوستی است که او را نشناسد. بختیاری با این که از بازیگران خوب و بنام تلویزیون است ولی در دوره هایی به‎دلیل یک‎سری حاشیه ، سر و صداهایی به پا کرده هست. به عنوان نمونه همین چند وقت پیش بود که تیزر تبلیغاتی عجیب زن بازیگر باعث تعجب همه مان شد؛ حرکات عجیب و غریب زن بازیگر جهت تبلیغ یک برند عطر و ادکلن، در این تیزر همه را حیرت زده کرد. مدیر برنامه او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه حضور در برنامه تبلیغاتی بختیاری را در پایتخت کشور عزیزمان ایران مبلغی در حدود هفت تا هشت میلیون تومان اعلام می کند و می گوید: حضور ایشان در مشهد 10 تا 12 میلیون تومان برایتان آب می خورد.

نادر سلیمانی، 10 تا 15 میلیون به عنوان یک دوست
«نادر سلیمانی» یکی از بازیگران خوش اخلاق و خوش برخورد سینما و تلویزیون است که بعضی از کارهای سینمایی و تلویزیونی اش صورت او را جهت هر لحظه ماندگار کرده‎است. او در گفت وگو با خبرنگار ما هزینه شرکت در مراسم خوش حالی افتتاحیه و تبلیغات در مشهد را مبلغی در حدود ده تا پانزده میلیون تومان اعلام می کند. البته او جهت شرکت در مراسم خوش حالی افتتاحیه شروطی هم دارد؛ به عنوان نمونه این که مدت حضورش از ده تا پانزده دقیقه زیاد نباشد، مهمانان حاضر در مراسم نباید تصویر های ارزش همراه با او را در اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … منتشر کنند و… . او در ادامه می‎گوید: «اگر در این مراسم خوش حالی شرکت کنم فقط به عنوان یک دوست در کنار شما هستم، نه به عنوان کسی که پول گرفته تا کار تبلیغاتی انجام دهد!»

رضا شفیعی‎جم، کمتر از 20 میلیون نمی گیرم
«رضا شفیعی‎جم» نقش ها و تیپ‎های محبوب و به یادماندنی کم ندارد؛ با این که سال های زیادی از بعضی از فیلم و سریال های او گذشته ولی هنوز هم خیلی ها او را با نام «بامشاد» سریال «نقطه چین»، «قل مراد» سریال «باغ مظفر» و یا «چهارشنبه» سریال «چارخونه» می شناسند. شفیعی جم با این که مدتی کم کار شده است ولی باز هم محبوبیت زیادی میان مردم دارد. او در گفت وگو با خبرنگار ما می گوید: «من معمولا به مراسم تبلیغاتی نمی روم. اگر هم تبلیغی را قبول کنم کمتر از 20 میلیون تومان نمی گیرم».

علی صادقی، حداقل 15 میلیون
«علی صادقی» از آن بازیگرانی است که سال ها در یک قالب یکسان یعنی طنز کار کرده ولی نه تنها تکراری نشده بلکه هنوز هم هر موقع تصویر او روی پوسترهای سینمایی می آید همه می دانند فیلم اکران شده است فیلم پرفروشی خواهدبود. با تماس خبرنگار ما یکی از دوستان او تلفن را پاسخ می دهد و می گوید جهت این که صادقی در برنامه های تبلیغاتی شرکت کند حداقل 15 میلیون تومان می گیرد.

نجومی یا غیر نجومی؟ , درآمد بازیگران، خواننده ها و… از تبلیغات چقدر هست

واژه های کلیدی: میلیون | بختیاری | خواننده | خبرنگار | خواننده | ده میلیون | حامد همایون | بهنوش بختیاری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz