لگد زدن بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان

لگد زدن: بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان لیلا بلوکات تلویزیون بازیگری اسپانسر تلویزیون بازیگران بازیگر ایرانی سینما

نقشی منفی دارم ، «تعطیلات رویایی» با «پایتخت۵» مسابقه می‌کند

مرتضی علی آبادی بازیگر سریال «تعطیلات رویایی» بیان کرد که این مجموعه نوروزی با سریال های «پایتخت ۵» و «دیوار به دیوار» که هر سه در نوروز ۹۷ پخش می شوند، م..

ادامه مطلب

در دولت روحانی احساس امنيت بيشتری دارم / كامبوزيا پرتوی

اگر بگوييم كامبوزيا پرتوي يكي از مهم ترين فيلمسازان اين دوره از جشنواره فيلم فجر است بيراه نگفته ايم. ساخته هاي او چه در بخش فيلمنامه يا كارگرداني از سال..

ادامه مطلب

نجومی یا غیر نجومی؟ , درآمد بازیگران، خواننده ها و… از تبلیغات چقدر هست

روزنامه خراسان در گزارشی در شماره امروز خود نوشت که به عنوان یک برند با صورت ها تماس گرفتیم تا تعرفه تبلیغات ارزش را دربیاوریم و این گزارش ماحصل گپ و گ..

ادامه مطلب

تصویری متفاوت از بهرام رادان در «چهار راه استانبول»

نسخه ای از فیلم سینمایی «چهار راه استانبول» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مصطفی کیایی شب گذشته به دفتر جشنواره رسید تا بروزترین ساخته کیایی از آخرین فیلم‌ه..

ادامه مطلب

تولید قطعه‌ای راجع به هفته وحدت با همکاری خواننده مطرح سوریه‌

خواننده موسیقی انقلابی از رونمایی یک قطعه یکسان به همراهی خواننده مطرح سوریه ای همزمان با فرا رسیدن هفته وحدت و ایام تولد حضرت رسول اکرم (ص) خبر داد. ..

ادامه مطلب

چهره ها در شبکه‌های اجتماعی (496)

در روزگاری که جامعه مجازی و اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … یکی از ارکان مهم ارتباط افراد با یکدیگر شده است هست، ستارگان و صورت ه..

ادامه مطلب

با داشتن فرزند چند ماهه ام باز هم به پایتخت آمدم

بازیگر نقش فهیمه در سریال «پایتخت» راجع به اینکه چند ماه است صاحب فرزند شده است و با فراهم شدن شرایط توانسته در این سریال بازی کند سخن گفت. ..

ادامه مطلب