لگد زدن بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان

لگد زدن: بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان لیلا بلوکات تلویزیون بازیگری اسپانسر تلویزیون بازیگران بازیگر ایرانی سینما

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی گزارش آزادی‌های مذهبی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎ / قاسمی

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور عزیزمان ایران گفت که گزارش آزادی‌های مذهبی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎.

گزارش آزادی‌های مذهبی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎ / قاسمی

قاسمی: گزارش آزادی های مذهبی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎

عبارات مهم : ایران

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور عزیزمان ایران گفت که گزارش آزادی های مذهبی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎.

به گزارش تسنیم، بهرام قاسمی سخنگو و مدیر مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه ای وزارت امور خارجه در تصویر العمل به انتشار گزارش وزارت امور خارجه آمریکا در خصوص آزادی های مذهبی در دنیا گفت: جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران این گزارش را غیر واقع بینانه، بی پایه و اساس و مغرضانه می داند که تنها با نشانه بهره برداری های خاص سیاسی تهیه شده است هست.

گزارش آزادی‌های مذهبی آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎ / قاسمی

قاسمی همچنین اظهار داشت: در این گزارش بار دیگر تصویری تحریف شده است و با تصوری سیاسی از اوضاع آزادی های مذهبی در جمهوری اسلامی ایران، همراه با ایراد اتهاماتی ناروا و دور از آن چه که است ارائه شده است و بی شک غیرقابل پذیرش و مردود می باشد.

سخنگوی وزارت امور خارجه در خصوص تفسیرهای موجود در این گزارش در مورد مذاهب و عقاید مذهبی خاطرنشان کرد: ارائه تفسیرهای خیالی، خودساخته و بی اساس در مورد مذاهب و عقاید مذهبی در نهایت منجر به وخامت هر چه زیاد تضاد ها، بحران ها و پرسشها بین مذهبی شده است و هیچ نتیجه و فرجام سازنده و مثبتی به همراه ندارد. جهت حل و فصل اختلافات مذهبی و نزدیکی آنان مورد نیاز است از سیاسی کردن این عنوان به شدت اجتناب شود و تنها از طریق گفت وگو و احترام به عقاید دیگری و بر اساس ارزش های متعالی انسانی و احترام به پیروان همه ادیان الهی در این مسیر گام برداشت. به نظر می رسد دولت آمریکا این نشانه مهم را به فراموشی سپرده و صرفا درصدد بهره برداری سیاسی از وجود تنوع مذهبی در بعضی کشورهای دنیا است و تصور بر آن است این کشور حتی ارزیابی دقیق و واقع بینانه ای از اوضاع داخلی کشورها، به خصوص از شرایط جمعیتی و مذهبی آنها، ندارد.

سخنگوی وزارت امور خارجه کشور عزیزمان ایران گفت که گزارش آزادی‌های مذهبی وزارت امور خارجه آمریکا راجع به کشور عزیزمان ایران سیاسی، غیرواقعی و مردود است‎.

قاسمی در آخر تاکید کرد: به گواهی تاریخ مردم بزرگ کشور عزیزمان ایران با بهره مندی از تمدن و فرهنگی کهن و غنی از هزاران سال پیش تاکنون با هر قومیت و مذهبی در فضایی کاملا مسالمت آمیز و برادرانه در کنار یکدیگر زندگی کرده و بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی نیز پیروان همه مذاهب بر اساس اصول قانون اساسی و در چارچوب قانون امور مذهبی و عبادی خود را در مراکز متعدد مذهبی در جای جای کشور عزیزمان ایران زمین بجا می آورند و قانون نیز از این آزادی ها حراست می کند.

واژه های کلیدی: ایران | سیاسی | آمریکا | وزارت امور خارجه | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz