لگد زدن بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان

لگد زدن: بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان لیلا بلوکات تلویزیون بازیگری اسپانسر تلویزیون بازیگران بازیگر ایرانی سینما

گت بلاگز اخبار حوادث کلاه 2 سارق بر سر طراح دزدی بزرگ

دو سارق بعد از دستبرد به گاوصندوق یک شرکت جهت بعد دادن مدارک و اسناد، دست به اخاذی‌های سریالی زدند. نظافتچی شرکت که طراح مهم ماجرا بود، بازداشت شد و دو همدستش ت

کلاه 2 سارق بر سر طراح دزدی بزرگ

کلاه 2 سارق بر سر طراح دزدی بزرگ

عبارات مهم : ایران

دو سارق بعد از دستبرد به گاوصندوق یک شرکت جهت بعد دادن مدارک و اسناد، دست به اخاذی های سریالی زدند. نظافتچی شرکت که طراح مهم ماجرا بود، بازداشت شد و دو همدستش تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند.

به گزارش جام جم، اوایل زمستان سال گذشته مردی با حضوردر دادسرای ناحیه 34 پایتخت کشور عزیزمان ایران از دو مرد به اتهام دزدی اموالش شکایت کرد.

با دستور قضایی تحقیقات ماموران پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران در این باره شروع شد. ابتدا شاکی در پلیس آگاهی حاضر شد و به افسر تحقیق گفت: بیش از یک دهه است که با راه اندازی شرکتی به متقاضیان وام برروی سندهایشان وام های کلان می دهم. بعدازظهر روز اتفاق من و نظافتچی ام در شرکت بودیم که دو نفر به عنوان مشتری وارد دفترم شدند. هردوی مان را کتک زدند. دست و پایمان را با طناب بستندو با چاقو هایی که به دست داشتند، ما را به فوت ترساندن کردند. از وحشت این که کشته نشویم و آنها شرکت را به آتش نکشند، کلید گاوصندوق را به آنها دادم.

کلاه 2 سارق بر سر طراح دزدی بزرگ

وی افزود: آنها ده ها سند مغازه و ملک را که بعضی متعلق به خودم و بعضی متعلق به مشتریانم بود و جهت دریافت وام نزدم گرو گذاشته بودند همراه دسته چک هایم، پول و تعدادی سفته و چک دزدیدند. اسناد و مدارک ملکی ارزش میلیاردی داشتند. بعد از فرار سارقان به مشکل دست و پایمان را باز کرده و بعد شکایت کردیم.

در مرحله بعدی نظافتچی شرکت هم مورد تحقیق قرار داده شد و بیانات مشابهی را بیان کرد.

دو سارق بعد از دستبرد به گاوصندوق یک شرکت جهت بعد دادن مدارک و اسناد، دست به اخاذی‌های سریالی زدند. نظافتچی شرکت که طراح مهم ماجرا بود، بازداشت شد و دو همدستش ت

در حالی که تحقیقات در این باره ادامه داشت، چند هفته پیش شاکی به اداره پلیس آمد و بیانات جدیدی را مطرح کرد و گفت: مرد ناشناسی با ادعای این که اسناد و مدارک سرقتی در اختیار او و دوستش هست، طی چند مرحله از من پول گرفت. او و همدستش 60 میلیون تومان از من اخاذی کردند و این پول را از طریق پیک به بوستان های متفاوت پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستادم. بعد هم گفتند که باید جهت تحویل گرفتن هر مدرک، سند و چک و سفته 15 میلیون تومان بپردازم. در غیر این صورت مدارک را آتش می زنند. در آخرین خواسته ارزش گفتند که مبلغی را ابتدا به نظافتچی ام بدهم و بعد در تماس بعدی محل تحویل پول را می گویند. گمان می کنم نظافتچی ام در این ماجرا نقش دارد .

زمانی که معلوم شد مرد نظافتچی در این ماجرا نقش دارد بازداشت شد. سهیل 50 ساله که در زمینه دزدی و کلاهبرداری سابقه دار است با اعتراف به همدستی با دو سارق فراری به افسر تحقیق گفت: یک سال پیش در شرکت شاکی مشغول به کار شدم. دو برادر سال گذشته جهت بعد گرفتن سند منزل ارزش از کارفرمایم به شرکت می آمدند ولی نتیجه نگرفتند. آنها به من گفتند اگر آشنایی پیدا کنم که بتواند صاحب شرکت را راضی کند سند را بعد دهد 80 میلیون تومان به من می پردازند. بدون اطلاعشان ماجرا را به دو هم محلی ام که دزدان حرفه ای و سابقه دار بودند، گفتم و آنها به عنوان مشتری به دفتر آمدند. بعد از صحنه سازی علاوه برکتک زدن و زندانی کردن مدیر شرکت، مرا هم محبوس کردند. بعد گاوصنوق را باز کرده و اسناد و مدارک و پول داخل آن را دزدیدند. قرار شد سند مورد نظر را به من بدهند تا در برابر آن سه میلیون تومان به آنها بپردازم. آنها اموال را بردند و دیگر به من سند را بعد ندادند. من هم نتوانستم به 80 میلیون تومان دست پیدا کنم.

با توجه به گفته های این متهم، دو برادر جوان که سندشان در اختیار شاکی بود، به پلیس آگاهی آمدند و منکر هرگونه نقش داشتن در این ماجرا شدند.

کلاه 2 سارق بر سر طراح دزدی بزرگ

یکی از آنها به افسر تحقیق گفت: ده سال پیش مادرمان بدون اطلاع ما از طریق آگهی روزنامه با شرکت شاکی آشنا شد. او روی سند منزل مان در شمال پایتخت کشور عزیزمان ایران وام 80 میلیون تومانی گرفت و بعد هم آن را بعد داد. این پول را به عنوان هدیه ازدواج به خواهرزاده اش داد. مدیر شرکت سند را جهت گارانتی به نام خودش ثبت کرد. او سرمان کلاه گذاشت و سند منزل را که اکنون ارزش میلیاردی دارد بعد نداد. از نظافتچی خواستم او را راضی کند ولی او ما را فریب دادو با اجیر کردن دو سارق ما را گرفتار کرد. آن سارقان جهت بعد دادن سند منزل مادرم از ما 40 میلیون تومان اخاذی کرده و اکنون چند برابر این پول را می خواهند.

در جریان تحقیقات معلوم شد این دو برادر در ماجرا نقشی نداشته اند که آزاد شدند. ولی مرد نظافتچی که طراح این ماجرا بود روانه زندان شد. تحقیقات جهت دستگیری دو سارق اخاذ ادامه دارد.

دو سارق بعد از دستبرد به گاوصندوق یک شرکت جهت بعد دادن مدارک و اسناد، دست به اخاذی‌های سریالی زدند. نظافتچی شرکت که طراح مهم ماجرا بود، بازداشت شد و دو همدستش ت

واژه های کلیدی: ایران | میلیون | تحقیقات | مرد نظافتچی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz