لگد زدن بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان

لگد زدن: بیوگرافی لیلا بلوکات سید جواد رضویان لیلا بلوکات تلویزیون بازیگری اسپانسر تلویزیون بازیگران بازیگر ایرانی سینما

گت بلاگز اخبار اجتماعی سرمای زیر صفر در کرمانشاه ، ورود سامانه‌ بارشی تازه به کشور از دوشنبه

فردا در نیمه غربی و در استان‌های شمالی کشور زیاد کردن دما رخ می‌دهد، همچنین روز دوشنبه در نیمه شمالی و شرق کشور زیاد کردن دما و در جنوب شرق کم کردن محسوس دما پی

سرمای زیر صفر در کرمانشاه ، ورود سامانه‌ بارشی تازه به کشور از دوشنبه

ورود سامانه بارشی تازه به کشور از دوشنبه/ سرمای زیر صفر در کرمانشاه

عبارات مهم : مرکزی

فردا در نیمه غربی و در استان های شمالی کشور زیاد کردن دما رخ می دهد، همچنین روز دوشنبه در نیمه شمالی و شرق کشور زیاد کردن دما و در جنوب شرق کم کردن محسوس دما آینده نگری می شود و از بعدازظهر دوشنبه بارش در مناطق زاگرس مرکزی شدت می یابد.

به گزارش فارس، براساس آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز شنبه در سواحل شرقی و مرکزی خزر ابرناکی و بارش باران استمرار دارد و در مناطقی از خراسان شمالی و شمال خراسان رضوی و ارتفاعات سمنان بارش برف و باران آینده نگری می شود، همچنین در مناطقی از استان های تهران، جنوب سمنان و قم در بعضی ساعات باد شدید ادامه دارد.

فردا یکشنبه هوا آرام در کشور حاکم است و فقط در ساعات اولیه روز در بخش هایی از خراسان شمالی، گلستان و شمال شرق خراسان رضوی احتمال بارش های پراکنده وجود دارد و سپس به تدریج ابرناکی در این مناطق کم کردن می یابد.

از بعدازظهر فردا در مناطقی از جنوب غرب و غرب کشور بارش پراکنده و وزش باد شروع می شود و روز دوشنبه نیز ادامه دارد.

از بعدازظهر دوشنبه بارش در مناطق زاگرس مرکزی شدت می یابد که احتمال رگبار و رعدوبرق و وزش باد شدید موقت در این مناطق آینده نگری می شود؛ این سامانه از دوشنبه شب باعث بارش های رگباری پراکنده در مناطق مرکزی نیز خواهد شد.

بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس امروز شنبه و ساعات اولیه فردا مواج است.

امروز در شرق و شمال شرق کشور افت محسوس دما و در مناطقی از نیمه غربی کشور زیاد کردن دما را شاهدیم؛ فردا در نیمه غربی و در استان های شمالی کشور زیاد کردن دما رخ می دهد و روز دوشنبه در نیمه شمالی و شرق کشور زیاد کردن دما و در جنوب شرق کم کردن محسوس دما آینده نگری می شود.

آسمان پایتخت کشور عزیزمان ایران فردا کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی وزش باد آینده نگری می شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت کشور عزیزمان ایران 9 و 2 درجه خواهد بود.

آسمان کرمانشاه فردا ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد و زیاد کردن ابر آینده نگری می شود؛ بیشینه و کمینه دما فردا در کرمانشاه به ترتیب 15 و منفی 1 درجه خواهد بود.

روز آینده بندرعباس با بیشینه دمای 29 درجه بالای صفر گرم ترین مرکز استان و ارومیه، زنجان و همدان با کمینه دمای 5 درجه زیر صفر و تبریز با کمینه دمای 6 درجه سردترین مراکز استان خواهد بود.

میانگین بارندگی کل کشور از ابتدای سال زراعی تا روز 26 آبان ماه امسال 10.8 میلی متر ثبت شد، میزان بارش در سال گذشته در این بازه زمانی 12.5 میلی متر بود. بنابراین تا این تاریخ بارش امسال 86.1 درصد بارش سال گذشته است.

بیشترین میزان بارش در هفته هشتم سال زراعی 96-97 متعلق به منطقه کیاشهر استان گیلان به میزان 159 میلی متر بوده است.

گرم ترین منطقه کشور در تاریخ مذکور میناب در استان هرمزگان به میزان 32.6 درجه سلسیوس و سردترین مرکز کشور شهر کرد در استان چهارمحال و بختیاری با دمای منفی 6.7 درجه سلسیوس خواهد بود.

سرمای زیر صفر در کرمانشاه ، ورود سامانه‌ بارشی تازه به کشور از دوشنبه

واژه های کلیدی: مرکزی | خراسان | دوشنبه | دوشنبه | کمینه دما | استان گیلان | خراسان رضوی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz